Jak to u nás probíhá

1

První schůzka

Úvodní schůzka je nezávazná a bezplatná. Představíme Vám naši společnost, Vy nám sdělíte Váš záměr a zjistíte, co vše pro Vás můžeme udělat. Poté Vám předložíme cenovou nabídku na požadované služby.

2

Zaměření

Před zahájením vlastních prací na projektu provedeme přesné zaměření řešených prostor a to převedeme do digitální podoby. Zaměření slouží jako podklad pro další práci.

3

Zpracování 2D půdorysu + návrh dispozice

Na základě přesného zaměření navrhneme nejprve úpravy dispozic řešených prostor ve 2D. Tento návrh konzultujeme s klientem, aby nová dispozice funkčně odpovídala jeho představám.

4

Zpracování profesionálních 3D vizualizací

Po odsouhlasení dispozice ve 2D pokračujeme prostorovým návrhem, kde zpracujeme profesionální 3D vizualizace řešených prostor. Tento návrh opět konzultujeme s klientem.

5

Případné zapracování změn

K předloženým návrhům může vznést klient připomínky, které zapracujeme do finálního návrhu řešených prostor.

6

Zhotovení výkresů pro profesanty

Zhotovíme Vám veškeré potřebné výkresy pro profesanty (tj. elektro, TZB, truhlářské výrobky apod.), podle kterých jsou jednotliví řemeslníci schopni provést rekonstrukci.

7

Zhotovení cenových nabídek na kompletní vybavení interiéru

Na základě finálního návrhu řešených prostor Vám předložíme cenové nabídky na kompletní vybavení interiéru.

8

Realizace interieru

Pokud se rozhodnete řešit celou realizaci interiéru právě u nás, jsme Vám plně k dispozici. Máme prověřené dodavatele, které budeme po celou dobu realizace koordinovat a kontrolovat.

Naši dodavatelé

Naši partneři

blank
blank
blank