Lacobel: je sklo většinou o tloušťce 4mm, které je lakované barvou ze spodní strany. Lacobel tak může být lesklý nebo matný dle toho, jakou povrchovou úpravu na skle zvolíme. Barva laku se může vybírat z nepřeberné škály RAL nebo NCS vzorníku. Proto může být každé sklo zvolené do interiéru přesně takové, jaké se nám tam hodí. Použít jej můžeme jako obklad stěny za kuchyňskou linkou (nedoporučuje se k plynové varné desce), na dveřích skříně, obklad stěn v recepci, v barech, také jako tabule na psaní flipchart apod. Lacobel dodá interiéru moderní a jedinečný vzhled.

TIP-ON :je kování, díky kterému bez námahy otevřeme bezúchytková dvířka, kdy stačí pouze krátce ťuknout na místo, kde se kování nachází. Pro zavření stačí opět lehce na dvířka zatlačit. Toto kování je výhodné všude tam, kde se viditelné úchytky nehodí nebo by jich bylo na kusu nábytku příliš mnoho. Takto vynikne zvláště minimalistický design.

Benátský štuk: je štuk prováděný speciální technikou. Tento luxusní povrch nazývaný též jako umělý mramor lze použít jak na stěny a stropy tak i na podlahu. Je otěruvzdorný, má velmi hladký povrch a barevnost je v podstatě neomezená. Štuk díky speciálnímu složení lze použít i do vlhkých prostor jako jsou sauny, koupelny a to i do sprchového koutu.

blank

Bezfalcové dveře: jsou to dveře, kdy je křídlo zavřené do zárubně tak, že jsou v jedné rovině. Křídlo tedy lícuje se zárubní. Výsledkem je velká estetická čistota. Panty u těchto dveří mohou být lomené (vnější) nebo skryté. Výsledkem je hladká plocha.

blank